UNITY՝ «ՇՆՈՐՀԱՎՈ՜Ր ՆՈՐ ՏԱՐԻՖ». UCOM-Ը ՀԱՆԴԵՍ Է ԵԿԵԼ ԲՈԼՈՐ ԺԱՄԱՆԱԿՆԵՐԻ ԻՐ ԼԱՎԱԳՈՒՅՆ ԱՌԱՋԱՐԿՈՎ
Ucom ընկերությունը հանդես է եկել նոր՝ Unity տարիֆով, որում միավորված են թե՛ ֆիքսված, թե՛ շարժական կապի ծառայություններն ամբողջ ընտանիքի համար։ Միանալով Unity տարիֆներին, բաժանորդները յուրաքանչյուր ամիս կարող են ստանալ մինչև 400 Մբ/վրկ արագությամբ տան ինտերնետ, 200+ հեռուստաալիքներ, անսահմանափակ շարժական ինտերնետ, մինչև 6000 րոպե դեպի տեղական բոլոր ցանցեր, Արցախ, ԱՄՆ և Կանադա զանգելու համար, Super Wi-Fi սարք և հատուկ սակագնով մինչև 4 հավելյալ Unity Super SIM-քարտեր՝ նոր տարիֆն ամբողջ ընտանիքով վայելելու համար։
«Unity տարիֆներն իրապես բոլոր ժամանակների մեր լավագույն առաջարկն են։ Մեր նոր և առկա բաժանորդների համար մենք միավորել ենք ֆիքսված և շարժական կապի այն բոլոր ծառայությունները, որոնք անհրաժեշտ են ցանկացած ընտանիքի։ Ընտրելով հենց ձեր ընտանիքին ամենահարմար տարիֆը՝ ամսական ընդամենը 8 000-ից 20 000 դրամի շրջանակներում Դուք ոչ միայն հնարավորություն ունեք ստանալու անսահմանափակ ինտերնետ և շատ րոպեներ, այլև տան ամենաարագ ինտերնետը, ամենաշատ հեռուստաալիքները, չհաշվել րոպեներն ու մեգաբայթերը և խնայել ընտանեկան բյուջեն։ Իսկ վճարումը կկատարեք մեկ միասնական հաշվով՝ պարզապես լիցքավորելով Ձեր Unity տարիֆի հիմնական հեռահամարը», – ասել է Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն Արա Խաչատրյանը։
«Unity տարիֆների առավելությունները շատ են։ Super Unity տարիֆներին միանալու դեպքում, օրինակ, բաժանորդները կստանան Super Wi-Fi սարք, որը 16 անգամ ավելի արագ ինտերնետ, 2 անգամ ավելի լայն ծածկույթ և 2 անգամ ավելի կայուն Wi-Fi է ապահովում ձեր տան ամեն սենյակում։ Իսկ ձեռք բերելով սուպեր տարիֆով SIM-քարտերը՝ Դուք նվեր կանեք ոչ միայն Ձեզ, այլև Ձեր մտերիմներին», – նշել է կոմերցիոն տնօրեն Արինա Առուստամյանը:
Նոր տարիֆները ներկայացված են մարզային՝ Unity 7000 և Unity 9000 տարբերակներով, ինչպես նաև «գին-որակ-ներառումներ» լավագույն համադրությամբ՝ Unity 8000, Unity 12 000, Super Unity 16 000 և Super Unity 20 000 տարբերակներով: Օրինակ՝ վճարելով ամսական ընդամենը 16 000 դրամ, Super Unity 16 000 տարիֆի բաժանորդները կստանան մինչև 300 Մբ/վրկ արագությամբ ֆիքսված ինտերնետ, Super Wi-Fi սարք, անսահմանափակ շարժական ինտերնետ, 3000 րոպե դեպի տեղական բոլոր ցանցեր, Արցախ, ԱՄՆ և Կանադա զանգելու, ինչպես նաև 180 րոպե տան հեռախոսից օգտվելու համար, 200+ հեռուստաալիք դիտելու և 4 Unity Super SIM-քարտ ձեռք բերելու հնարավորություն։ Ի դեպ, Unity Super SIM կանխավճարային քարտերը հասանելի են բացառապես Unity տարիֆներին 12 ամսով բաժանորդագրվելու դեպքում։ Unity տարիֆից դուրս, օրինակ, Unity 1500 SIM-քարտի ամսավճարը 3000 դրամ է, իսկ Unity 3500-ի ամսավճարը՝ 5000 դրամ:
Հավելենք, որ մինչև 2022 թվականի հունվարի 31-ը Unity 12000 և Unity 9000 մարզային տարիֆներին բաժանորդագրվելու դեպքում գործում է հատուկ առաջարկ։ Դրա շրջանակներում Unity 12000 տարիֆով բաժանորդները յուրաքանչյուր ամիս, մինչև 2022 թվականի դեկտեմբերի 31-ը, կստանան անսահմանափակ ինտերնետ և 200+ հեռուստաալիք դիտելու հնարավորություն, որից հետո ամսական կստանան 30 ԳԲ ինտերնետ ու կդիտեն 150 TV ալիք։ Իսկ Unity 9000 մարզային տարիֆով բաժանորդները կունենան 200+ հեռուստաալիք դիտելու հնարավորություն, որից հետո կդիտեն 150-ը։

Ucom has introduced a new – Unity tariff, which combines both fixed and mobile services for the entire family. By joining Unity tariffs, on a monthly basis subscribers can benefit from up to 400 Mbps home internet, 200+ TV channels, unlimited mobile internet, up to 6000 minutes to all local networks, Artsakh, USA and Canada,  Super Wi-Fi router and up to 4 additional special rate Unity Super SIM-cards to enjoy the new tariff with all family members.
“Unity tariffs are indeed our best offer ever. Both for our new and existing subscribers, we have combined all those fixed and mobile services any family needs. By choosing the most convenient tariff for your family, for only 8000 to 20 000 drams per month, you not only have the opportunity to benefit from the unlimited internet and a lot of minutes, but also the fastest home internet, the maximum amount of TV channels, possibility of not counting the minutes and megabytes and generating savings in the family budget. And the payment is made with a single bill, simply by recharging the main phone number of your Unity tariff”, said Ara Khachatryan, Director General at Ucom.
“The advantages of Unity tariffs are many. Upon joining the Super Unity tariffs, for example, subscribers will get a Super Wi-Fi router, which enables them getting 16 times faster internet, twice wider coverage and twice more stable Wi-Fi connection in every room of your house. And by purchasing the super tariff SIM-cards, you will make a gift not only to yourself, but also to your close ones”, noted Arina Arustamyan, Commercial Director at Ucom.
New tariffs are presented in the regional versions of Unity 7000 and Unity 9000, as well as in the best combination of “price-quality-inclusions”: Unity 8000, Unity 12 000, Super Unity 16 000 and Super Unity 20 000. For example, by paying just 16 000 drams per month, the Super Unity 16 000 tariff subscribers will get up to 300 Mbps fixed internet, Super Wi-Fi router, unlimited mobile internet, 3000 minutes to call all local networks, Artsakh, USA and Canada, as well as 180 minutes to call from home phone, possibility to enjoy watching 200+ TV channels and buy 4 Unity Super SIM-cards. By the way, Unity Prepaid Super SIM-cards are available only upon subscription to Unity tariffs for 12 months. Outside of the Unity tariff, for example, the monthly fee of the Unity 1500 SIM-card is 3000 drams, while the monthly fee of the Unity 3500 one is 5000 drams.
Let us add, that a special offer is valid in case of subscribing to Unity 9000 Regional and Unity 12000 tariffs until January 31, 2022. Under it, the Unity 12000 tariff subscribers will get unlimited internet and 200+ TV channels on a monthly basis until December 31, 2022, after which they will be getting 30 GB of internet per month and watch 150 TV channels. And those, who subscribe to Unity 9000 Regional tariff will have the opportunity to watch 200+ TV channels, after which they will get back to watching 150.